Obraz - obdĺžnik

najpredávanejší Obraz - obdĺžnik

Exkluzívny obdĺžnikový obraz, ktorý disponuje rozmermi 145x58 cm a je vhodný do nového bytu, ale aj pre oživenie súčasného interiéru. Obrazy z našej ponuky patria medzi najobľúbenejšie obrazy v európskych krajinách. Veríme že sú to tie pravé umelecké diela, ktoré oživia aj Váš interiér.


Rozmer:
145 x 58 cm

Kategória:
Obrazy na plátne - Obdĺžniky - Krajiny

Dodacia doba: do 15 dní

Originálne motívy obdĺžnikových obrazov sú tlačené na špeciálne kvalitné plátno, ktoré zaisťuje farebnú odolnosť po mnoho rokov. Obrazy sú po vytlačení napnuté na rámcovú drevenú konštrukciu. Pre uchytenie obrazu nepotrebujete žiadne špeciálne súčiastky, všetko potrebné pre zavesenie obrazu je súčasťou dodávky umeleckého diela. Zavesenie obrazu je veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Nádherné obdĺžnikové obrazy sú neustále doplňované o nové motívy. Ak hľadáte originálny moderný doplnok do Vášho bytu, obdĺžnikový obraz splní aj Vaše očakávania. Investície do kúpy atraktívneho obdĺžnikového obrazu Vás bude tešiť po mnoho ďalších rokov. Vaše návštevy Vám budú tento štýlový bytový doplnok závidieť.

Obraz - obdĺžnik
Obraz 145 x 58 cm
Cena:57,- €

Milí zákazníci, posledné objednávky príjmame do 11. 12.2017 s garanciou dodania do Vianoc. Počas vianočných sviatkov bude náš e-shop ŠtýlDomova.sk od 21.12.2017 do 21.1.2018 ZATVORENÝ. Objednávky vybavujeme až po Novom Roku, od 22.1.2018. Prajeme pokojné a požehnané Vianoce, Šťastný Nový rok 2018!!! Ďakujeme za dôveru.Vyhľadávanie: