Z technických príčin je
E-SHOP ZATVORENÝ.

V prípade reklamácie nás kontaktujte emailom info@styldomova.sk.

Obraz - 7 dielny

Obraz - 7 dielny

Exkluzívny sedemdielny obraz, ktorý disponuje rozmermi 210x100 cm a je vhodný do nového bytu, ale aj pre oživenie súčasného interiéru. Obraz tvorí sedem kusov, šírka každého z nich je 30 cm. Vo finálnej podobe je celý obraz tvorený siedmymi samostatnými obrazmi. Sedemdielne obrazy z našej ponuky patria medzi najobľúbenejšie obrazy v európskych krajinách. Veríme že sú to tie pravé umelecké diela, ktoré oživia aj Váš interiér.

Rozmer:
210 x 100 cm

Kategória:
Obrazy na plátne - 7 dielne obrazy - Abstrakcie

Dodacia doba: do 15 dní

Originálne motívy sedemdielnych obrazov sú tlačené na špeciálne kvalitné plátno, ktoré zaisťuje farebnú odolnosť po mnoho rokov. Sedemdielne obrazy sú po vytlačení napnuté na rámcovú drevenú konštrukciu. Vo finále sedemdielny obraz vytvára dojem 3D efektu. Pre uchytenie sedemdielnych obrazov nepotrebujete žiadne špeciálne súčiastky, všetko potrebné pre zavesenie obrazu je súčasťou dodávky sedemdielneho umeleckého diela. Zavesenie obrazu je veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Nádherné sedemdielne obrazy sú neustále doplňované o nové motívy. Ak hľadáte originálny moderný doplnok do Vášho bytu, sedemdielny obraz splní aj Vaše očakávania. Investície do kúpy atraktívneho sedemdielneho obrazu Vás bude tešiť po mnoho ďalších rokov. Vaše návštevy Vám budú tento štýlový bytový doplnok závidieť.

Obraz - 7 dielny
Obraz 210 x 100 cm
Cena:82,- €

Vážení zákazníci, z rodinných dôvodov nie sme schopní Vaše objednávky momentálne vybavovať. Objednávky došlé po 7.2.2019 spracujeme hneď ako to bude možné a o termíne doručenia budete vopred informovaný emailom alebo telefonicky. Ďakujeme za pochopenie. V prípade reklamácie nás kontaktujte emailom info@styldomova.sk.Vyhľadávanie: